Firmy.auto.com.pl - Wyniki wyszukiwania (strona 6)

Szukaj firmy

Liczba znalezionych firm: 150
osk_Lejdis - logo
Traugutta 24 / 14
30-549 Kraków
Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat. B, jazdy dodatkowe Szkolimy na samochodach identycznych jak te egzaminacyjne w Krakowie. Prowadzimy kursy tygodniowe, weekendowe, ekspresowe oraz poranne.
Powstańców Wlkp. 4
89-100 Nakło nad Notecią
Szkolenia z zakresu kategorii A B
Gabrieli Zapolskiej 1 / 300
50-032 Wrocław
Nauka jazdy samochodem to nie tylko poświęcenie kilkudziesięciu godzin na realizację programu (30 godzin teorii i 30 zajęć praktycznych) szkolenia koniecznego do uzyskania upragnionego "prawka". W naszej szkole kurs kat. B to świetna przygoda po
Rębiechowska 21
63-740 Kobylin
Zapraszamy na profesjonalne kursy nauki jazdy kategorii B w Kobylinie. Nasi kursanci mogą zdawać egzamin w dwóch ośrodkach egzaminacyjnych w Lesznie i w Kaliszu.
R.Traugutta 67
50-417 Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców AutoVIP ul.Traugutta 67 Wrocław,zaprasza na kursy nauki jazdy.Wystarczy 250 zł. aby rozpocząć kurs na prawo jazdy.Oferujemy solidne szkolenie w dobrej cenie "SPRAWDŹ".Więcej info. na stronie internetowej www.auto-vip.
Chwałowicka 10
44-200 Rybnik
Jesteśmy jednym z najlepszych ośrodków pod względem zdawalności egzaminu za pierwszym razem nie tylko w Rybniku, ale na całym Śląsku. Potwierdzają to coroczne rankingi publikowane przez WORD w Katowicach chcesz się z nimi zapoznać? Zapraszamy
kołlątaja 2
38-300 Gorlice
Zapraszamy na kursy nauki jazdy przygotowujące do przystąpienia do państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Wyróżnia nas niska cena, elastyczne godziny jazdy i wysoka zdawalność
ul. Ciepła 15 / 50
50-524 Wrocław
Ośrodek Szkolenia Kierowców JAZDA z Wrocławia, oferuje w bardzo przystępnej cenie kursy na prawo jazdy kat. B.
Okopowa 5
20-022 Lublin
Oferujemy kursy prawa jazdy kat. B.
Dąbrowskiego 1A
72-600 Świnoujście
kursy prawa jazdy kategoria AM, A1, A2, A, B, B aut., B1, C, C+E, D, T, kursy dla instruktorów nauki jazdy, ADR, szkolenie wstępne i okresowe dla kierowców zawodowych, kursy na przewóz rzeczy i osób, kwalifikacja wstępna, szkolenia na zlecenie firm.
Piękna 74
51-180 Wrocław
Wrocławska szkoła nauki jazdy Autofan prowadzi kursy prawa jazdy z kategorii A, A1 i B. Nauka jazdy na kategorię B odbywa się Reanult Clio III, a w przypadku kategorii A i A1 na motocyklach Yamacha.
137. Da-Car
Parkowa 7
58-160 Świebodzice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Da-Car Łukasz Moszumański w Świebodzicach. Oferujemy kursy na prawo jazdy kat. B. Nie szukaj najbliższej szkoły nauki jazdy - wybierz najlepszą! Sprawdź ofertę i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
138. Da-Car
Parkowa 7
58-160 Świebodzice
Ośrodek Szkolenia Kierowców Da-Car Łukasz Moszumański w Świebodzicach. Oferujemy kursy na prawo jazdy kat. B. Nie szukaj najbliższej szkoły nauki jazdy - wybierz najlepszą! Sprawdź ofertę i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Dożynkowa 47 / 2
64-100 Leszno
Prawo jazdy ,łatwiej szybciej,skuteczniej Ucz się u Najlepszych Najwyższa zdawalność w regionie ZAPRASZAMY na kurs i jazdy doszkalające - u nas poczujesz się jak w domu.Firma rodzinna i tak też podchodzimy do kursanta.Szkolimy od 2001 r. ,Postrzegani
Chocimska 14
00-791 Warszawa
Czy istnieje taka osoba, która nie wolałby posiadać prawa jazdy? Z pewnością tak, ale osób, które wolałyby mieć lub mają już prawo jazdy, jest zdecydowanie dużo więcej.
Kalwaryjska 51 / 4
30-504 Kraków
Nasza szkoła prowadzi kursy prawa jazdy w kat. A i B. Dla niepełnosprawnych organizowane u nas kursy prawa jazdy dla osób z niepełnosprawnością ruchową.Do Waszej dyspozycji mamy kadrę instruktorską z doświadczeniem.
Dolne młyny 3
59-700 Bolesławiec
Ośrodek szkolenia kierowców PLUS w Bolesławcu. Z nami nauka jazdy to przyjemność. W naszej szkole nauczysz się jazdy samochodem w kulturalny sposób a całe szkolenie na prawo jazdy kategorii B będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.
ul.Słowackiego 5A
58-300 Wałbrzych
Głównym profilem działalności K-T-M jest prowadzenie kursów nauki jazdy kategorii B, szkolenie kierowców w zakresie pierwszej pomocy oraz przygotowanie ich do państwowego egzaminu na prawo jazdy. UWAGA! Dodatkowe godziny gratis! ZADZWOŃ 603 719 007
Przedsiebiorstwo_EKSA_Sp_z_o_o_ - logo
Al. Powstańców Warszawy 16
35-329 Rzeszów
Firma specjalizująca się w naprawach samochodów osobowych (m.in. w zakresie silnika, układu hamulcowego, tłumików itp.), a także montażem instalacji gazowej. Dodatkowo w ofercie znajdują się kursy na prawo jazdy.
Auto_Plus_Slawomir_Gagola_-_Szkola_Jazdy - logo
Jagiellońska 53
85-097 Bydgoszcz
Szkoła jazdy Auto Plus działa na terenie Bydgoszczy, Inowrocławia i Solca Kujawskiego, przygotowując kursantów do egzaminu państwowego. Placówka organizuje kursy na prawo jazdy kategorii AM, A1, A, A2, B1, B, BE, C, CE i D.
Sienkeiwicza 53
25-002 Kielce
Szkoła jazdy Korona MM, zaprasza na kursy przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy A, AM, A2, A1 oraz B osoby którym zależy na szybkim zdobyciu kwalifikacji do prowadzenia pojazdów.
_Osrodek_szkolenia_kierowcow_andquot_Filipandquot_-_Bialystok - logo
Rynek Piłsudskiego 12 / 1
18-200 Wysokie Mazowieckie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Filip z Wysokiego Mazowieckiego zaprasza na kursy na prawo jazdy oraz szkolenia UDT i ADR. Na stronie firmowej znajduje się szczegółowy opis kursów obecnie oferowanych. Wykonujemy psychotesty kierowców.
ELCAR_Gdynska_Szkola_Jazdy - logo
10 lutego 25 / 7
81-364 Gdynia
ELCAR Gdyńska Szkoła jazdy - osrodek szkolenia kierowców w Gdyni prowadzi szkolenia na prawo jazdy i kursy prawka w Gdyni na kategorię a b c d
Nauka_Jazdy_OSK_Auto_Expert - logo
Staromiejska 4
40-013 Katowice
OSK Auto Expert to najlepsza szkoła jazdy w Katowicach. Przyjdź na nasz kurs i naucz się jeździć pewnie i bezpiecznie. Mamy doświadczonych instruktorów i samochody egzaminacyjne w świetnym stanie. Z nami wizyta w WORD Katowice to będzie przyjemność!
Osrodek_Kursowego_Szkolenia_Kierowcow_Andrzej_Tyla - logo
Dąbrowskiego 40
42-200 Częstochowa
Jeśli szukasz specjalistycznego ośrodka nauki jazdy w Częstochowie to koniecznie zapoznaj się z propozycją OKSK Andrzej Tyła.

Popularne kategorie

Reklama