Firmy.auto.com.pl - Wyniki wyszukiwania

Szukaj firmy

Liczba znalezionych firm: 150

Szkoła Nauki Jazdy SCORPION

Szkola_Nauki_Jazdy_SCORPION - logo
Matejki 35
72-600 Świnoujście
woj. zachodniopomorskie
tel.: 91 322 56 46
tel. kom.: 601 787 655
fax: 91 322 56 46
SZKOŁĘ NAUKI JAZDY "SCORPION" TWORZĄ LUDZIE Z PASJĄ! Naszą misją jest zajęcie wiodącej pozycji w sektorze szkół nauki jazdy. "Nie będziemy Harvardem, będziemy liderem w dziedzinie szkolenia."
Produkty i usługi
 • kursy na instruktorów nauki jazdy,
 • kursy na prawo jazdy w zakresie kat. A1, A, B1, B, B-automat, C1, C, C+E
 • kwalifikacja przyśpieszona,
 • kwalifikacja uzupełniająca,
 • kwalifikacja wstępna,
 • szkolenia okresowe.
Oferowane marki
 • kat. A1 i A - nowe modele YAMAHA YBR 125 i YBR 250,
 • kat. B - Renault Clio III,
 • kat. B-automat - AUDI A3,
 • kat. C - MAN 12.224 (8-mio biegowy, długi),
 • kat. C+E - MAN+przyczepa Tandem
Certyfikaty i stowarzyszenia
 • AKREDYTACJA Kuratorium Oświaty w Szczecinie
 
Informacje dodatkowe
Przejechaliśmy miliony kilometrów, Spaliliśmy tysiące litrów paliwa, Mamy setki zadowolonych klientów, Udzieliliśmy dziesiątki cennych rad, Niewielu zapaleńców tworzący wyjątkowy zespół, To wszystko w jednym celu, byś zdobył PRAWO JAZDY! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu w szkoleniu kierowców możemy zagwarantować, że Twoje prawo jazdy nie będzie leżało w szufladzie. Nasi kursanci jeżdżą po drogach całej Polski i poza jej granicami. Uczymy jeździć samochodem i czerpać z tego przyjemność, a nie tylko jak zdać egzamin. ZAUFAŁO NAM JUŻ WIELU! Zapytaj Swoich znajomych, przekonaj się Sam. Wysoka jakość oraz wyniki szkolenia potwierdzone zostały przyznaniem AKREDYTACJI przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Jesteśmy jedynym ośrodkiem szkolenia kierowców w Świnoujściu, który przeszedł weryfikację jakości komisji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkoła Nauki Jazdy SCORPION to nowoczesna i dobrze wyposażona szkoła między innymi w nowoczesne urządzenia multimedialne, środki dydaktyczne, nowe i dobrze wyposażone samochody szkoleniowe jak również oświetlony plac manewrowy z torami manewrowymi takimi samymi jak na egzaminie państwowym. Wykładowcy i instruktorzy w Naszej szkole są dla Naszych kursantów. Uczą, doradzają, pomagają, służą pomocą po zakończeniu kursu. Każdy egzamin Naszych kursantów przeżywają tak, jakby to był ich własny egzamin. Prowadzimy szkolenia: 1.na prawo jazdy kategorii: A1, A, B, C, C+E; 2.dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy; 3.dla kierowców zawodowych: ◦szkolenia okresowe, ◦kwalifikacja wstępna, ◦kwalifikacja wstępna przyśpieszona, ◦kwalifikacja wstępna uzupełniająca. Jeździmy do Szczecina i po Szczecinie. Posiadamy własne pojazdy w Szczecinie i zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów w Szczecinie. Pojazdy szkoleniowe na wszystkie kategorie są w wersjach jakie posiada WORD w Szczecinie. Miło Nam poinformować, że w ofercie Szkoły Nauki Jazdy SCORPION znajduje się również kurs na prawo jazdy kat. B-automat. Szkolenie odbywa się samochodem AUDI A3 z automatyczną skrzynią biegów, wyposażonym w systemy: ABS, ESP oraz klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka, wspomaganie kierownicy, poduszki powietrzne i inne dodatki dla wygody klienta. WAŻNE!!! Egzamin państwowy zdajesz Naszym pojazdem AUDI A3 a Twój instruktor jest z Tobą na egzaminie. Szczycimy się największą skutecznością w szkoleniu i najwyższą zdawalnością w Świnoujściu!!!
Godziny otwarcia
poniedziałek 11-19
wtorek 11-19
środa 11-19
czwartek 11-19
piątek 11-19
sobota 10-14
niedziela brak
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
automat, doszkalanie, egzamin, egzamin na prawo jazdy, jacyszyn, jazdy po szczecinie, kategoria A
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...