Firmy.auto.com.pl - Wyniki wyszukiwania

Szukaj firmy

Liczba znalezionych firm: 51

MERA ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY

MERA_ZAKLAD_USLUGOWO_HANDLOWY - logo
Pod Lipką 5
32-700 BOCHNIA
woj. malopolskie
tel.: 509758419
tel. kom.: 509758419
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY MERA........................................... SKLEPY INTERNETOWE MERA
Produkty i usługi
  • OLEJE,FILTRY,AKCESORIA,PŁYNY DO CHŁODNIC I SPRYSKIWACZY,AKUMULATORY,POKROWCE,INNE
 
Oferowane marki
  • Wszystkie
 
Informacje dodatkowe
SKLEPY INTERNETOWE MERA. 1. Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy drogą mailową: mera@mera.auto.pl telefoniczną 509758419. 2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00 w soboty niedziele oraz w święta będą rozpatrywane w następnym dniu roboczym. 3. Warunkiem przyspieszającym realizację zamówienia jest podanie aktualnego numeru telefonu i adresu e-mail - do potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub/i poprzez e-mail. Zamówienia których nie uda się potwierdzić w ciągu 7 dni nie będą realizowane. 4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości (np. brak kontaktu z zamawiającym przy zamówieniu płatnym przy odbiorze) że złożone zostało fikcyjne zamówienie z podaniem danych adresowych nieistniejącej w rzeczywistości osoby. 5. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną. 6. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili skutecznego złożenia przez klienta zamówienia. Zamówienie złożone jest skutecznie jeżeli zostaje przez nas potwierdzone. 7. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Informacja o kosztach wysyłki zawarte są na stronie informacyjnej. 8. Sprzedawane są jedynie towary będące w magazynie w momencie składania zamówienia. Informacja o dostępności znajduje się na stronie każdego przedmiotu. W przypadku jednak braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia możliwością wyboru innego podobnego przedmiotu lub całkowitym anulowaniem zamawianej pozycji. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji która wydłuża czas realizacji zamówienia. 9. Do każdej przesyłki dołączany jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny). W przypadku gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT i chce otrzymać fakturę powinien wysłać o tym informację np. e-mailem bezpośrednio po dokonanym zakupie podając niezbędne dane
Godziny otwarcia
poniedziałek 9-17
wtorek 9-17
środa 9-17
czwartek 9-17
piątek 9-17
sobota 8-14
niedziela x
Dodatkowe formy kontaktu
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
Akcesoria, akcesoria samochodowe, akumulatory, filtry, oleje, oleje samochodowe, płyn do spryskiwaczy, pokrowce
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...