Firmy.auto.com.pl - Wyniki wyszukiwania

Szukaj firmy

Liczba znalezionych firm: 68

VEGA Przeprowadzki

VEGA_Przeprowadzki - logo
Bełdan 1
02-695 Warszawa
woj. mazowieckie

tel. kom.: 500-273-111
Firma oferuje przeprowadzki i transport na terenie Warszawy i całego kraju. W zakresie działalności znajdują się między innymi kompleksowe i ekonomiczne przeprowadzki firm, domów oraz mieszkań. Przenoszony i przewożony asortyment jest ubezpieczony. Pr
Produkty i usługi
  • Przeprowadzki
  • Transport
  • USŁUGI TRANSPORTOWE
 
Informacje dodatkowe
* przeprowadzka kompleksowa (spakowanie przewożonego asortymentu, wyniesienie i załadunek, przewiezienie, wniesienie, rozpakowanie i ustawienie) * przeprowadzka ekonomiczna (wyniesienie, załadunek, przewiezienie i wniesienie) asortyment przygotowany i spakowany przez klienta.) * usługa transportowa (w zakresie określonym przez klienta) * transport (samo przewiezienie )
Godziny otwarcia
poniedziałek 24h
wtorek 24h
środa 24h
czwartek 24h
piątek 24h
sobota 24h
niedziela 24h
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
profesjonalne przeprowadzki, przeprowadzki, przeprowadzki biur, przeprowadzki domów, przeprowadzki firm, przeprowadzki krajowe, przeprowadzki Warszawa
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...