Firmy.auto.com.pl - Wyniki wyszukiwania

Szukaj firmy

Liczba znalezionych firm: 254

ANWA Sp. z o.o.

ANWA_Sp_z_o_o_ - logo
Al. Pokoju 57
31-564 Kraków
woj. malopolskie
tel.: (012) 297 26 97
tel. kom.: -
Autoryzowany Salon Dealerski Toyoty - ANWA TOYOTA jest jednym z najnowocześniejszych i najciekawszych architektonicznie obiektów handlowych w Krakowie. Usytuowany jest przy Al. Pokoju na wprost Centrum Handlowego Plaza.
Produkty i usługi
  • Oferujemy pełną gamę modeli Toyota
 
Oferowane marki
  • Toyota
 
Certyfikaty i stowarzyszenia
  • ISO 14001:2004
  • ISO 9001:2000
Informacje dodatkowe
Firma ANWA od 1992 roku jest dealerem samochodów marek japońskich - Toyoty od 2003. Autoryzowany Salon Dealerski Toyoty - ANWA TOYOTA jest jednym z najnowocześniejszych i najciekawszych architektonicznie obiektów handlowych w Krakowie. Usytuowany jest przy Al. Pokoju na wprost Centrum Handlowego Plaza. SALON NA MIARĘ KRAKOWA !!! Zapraszamy do jednego z największych salonów w Krakowie. Oferujemy pełną gamę modeli Toyota; świadczymy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych; posiadamy profesjonalny serwis, stację przeglądów rejestracyjnych, dział sprzedaży oryginalnych części i akcesoriów, blacharnię i lakiernię oraz myjnię ręczną. Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i doskonali pragnąc zapewnić swoim Gościom usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczy m.in. praca zgodnie ze standardami ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Misja firmy Naszym celem jest nie tylko sprzedawać samochody, ale też promować markę Toyota na krakowskim rynku. Chcemy burzyć stereotypy, wywoływać pozytywne skojarzenia z tymi niezawodnymi samochodami Toyota. Stąd organizowane przez nas imprezy Off-Road dla Klientów posiadających samochody z napędem na cztery koła oraz rajdy KJS. Rozwijamy współpracę z instytucjami charytatywnymi takimi jak Domowe Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Józefa Tischnera oraz uczestniczymy w różnorodnych krakowskich imprezach. Troska o klienta W naszym salonie dokonujemy prezentacji nowych modeli Toyoty. Tu również staramy się stworzyć przyjemną atmosferę. Klienci serwisu mogą miło spędzać czas przy kawie lub herbacie, mając do dyspozycji fotel z masażem, symulator do gier oraz TV. U nas zawsze można być pewnym profesjonalnej i przyjaznej obsługi gwarantowanej przez miły personel. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście i odbycia jazdy testowej po uprzednim umówieniu się. Z największą przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż nasza stacja dealerska Toyota ANWA z Krakowa zdobyła zaszczytne II miejsce i aż 2 puchary i 2 nagrody w konkursie Zadowolenia Klienta "CS AWARD 2006" w kategorii najlepszy wynik CS w sprzedaży oraz w serwisie. Oznacza to, że nasza stacja cieszy się największym zadowoleniem z obsługi swoich Klientów.
Godziny otwarcia
poniedziałek 08:00 - 19.00
wtorek 08:00 - 19.00
środa 08:00 - 19.00
czwartek 08:00 - 19.00
piątek 08:00 - 19.00
sobota 08:00 - 16:00
niedziela 10:00 - 15:00
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
ANWA, ANWA Kraków, ANWA Sp. z.o., ANWA Toyota, Auris, Auta, Avensis
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...