Firmy.auto.com.pl - Wyniki wyszukiwania

Szukaj firmy

Liczba znalezionych firm: 99

Auto-Mix Rafał Pytel

Auto-Mix_Rafal_Pytel - logo
3-go Maja 70a
34-240 Jordanów
woj. malopolskie
tel.: (018)2 675 675
tel. kom.: 508 608 400
fax: (018)2 675 674
Lodówki sprężarkowe, klimatyzacje postojowe, części nowe i używane (specjalizacja Iveco, Mercedes)
Produkty i usługi
  • Części nowe i używane
  • Klimatyzacje postojowe do pojazdów ciężarowych
  • Lodówki sprężarkowe do każdego typu pojazdu,jachtów,przyczep kempingowych
  • Opony do wszystkich rodzajów pojazdów
 
Oferowane marki
  • Indel B lodówki sprężarkowe,klimatyzacje postojowe
  • Iteco mobilne myjnie
  • Iveco części
  • Mercedes części
 
Informacje dodatkowe
Nasza firma działa nieprzerwanie na rynku usług od 1993 roku. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów staramy się świadczyć usługi o jak najwyższym standardzie. Stawiamy olbrzymi nacisk na fachowość i wyszkolenie zatrudnionego personelu, jak i również nowoczesność i odpowiednią jakość bazy transportowo-usługowej. Naszym atutem jest rzetelność, terminowość oraz kompetencja naszych pracowników. Świadczymy pełny zakres usług transportowych, posiadamy wszystkie licencje na przewozy międzynarodowe i krajowe. Dysponujemy profesjonalnym serwisem oferującym m.in.: części zamienne (nowe i używane) do ciągników siodłowych, ciężarówek, aut dostawczych, terenowych oraz osobowych, pełną gamę olejów samochodowych, sprzedaż i montaż opon samochodowych. Gwarantujemy fachową obsługę techniczną asortymentu produktów zakupionych w naszej firmie. Mając na uwadze wzrastające potrzeby naszych Klientów od kilku lat prowadzimy w autoryzowanej sprzedaży profesjonalne lodówki samochodowe do aut ciężarowych, dostawczych oraz osobowych firmy "Indel" z agregatami wiodącego producenta firmy "Danfoss". W naszej ofercie znajdują się także mobilne myjnie samochodowe marki Iteco oraz klimatyzatory postojowe do samochodów ciężarowych. Naszym celem jest maksymalna optymalizacja usług dla potrzeb naszych Klientów.
Godziny otwarcia
poniedziałek 09:00-17:00
wtorek 09:00-17:00
środa 09:00-17:00
czwartek 09:00-17:00
piątek 09:00-17:00
sobota 09:00-14:00
niedziela ----------------
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
Części nowe i używane, Iveco części, Klimatyzacje postojowe do pojazdów ciężarowych, Lodówki sprężarkowe do każdego typu pojazdu,jachtów,przyczep kempingowych, lodówki sprężarkowe,klimatyzacje postojowe, Mercedes części, mobilne myjnie
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...