Firmy.auto.com.pl - Wyniki wyszukiwania

Szukaj firmy

Liczba znalezionych firm: 81

MECHANIKA SAMOCHODOWA "J.A.S"

MECHANIKA_SAMOCHODOWA_andquot_J_A_Sandquot_ - logo
Chrobrego 3 / c
11-400 Kętrzyn
woj. warmińsko-mazurskie
tel.: 517673656
tel. kom.: 517673656
MECHANIKA POJAZDOWA ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA SERWIS GWARANCYJNI I POGWARANCYJNY SKUTERÓW MOTORÓW QUADÓW MONTAŻ INSTALACJI GAZOWYCH
Produkty i usługi
  • Blacharstwo , lakiernictwo.
  • DIAGNOSTYKA I ELEKTRONIKA KOMPUTEROWA
  • MONTAŻ ORAZ NAPRAWA LPG WSZYSTKICH MAREK. SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY SKUTERÓW MOTORÓW QUADÓW
 
Oferowane marki
  • Wszystkie osobowe i dostawcze miła obsługa klienta
 
Informacje dodatkowe
Witamy Państwa na naszym ogłoszeniu. Nasza firma świadczy usługi w zakresie montażu, naprawy oraz service SKUTERÓW MOTORÓW QUADÓW instalacji gazowych wiec: * Jeżeli masz zamiar założyć instalacje LPG w swoim samochodzie to nie mogłeś lepiej trafić. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy w dziedzinie LPG pozwala nam dobrać jak najbardziej optymalna instalacje dla twojego samochodu. Współpracujemy z polskimi jak i zagranicznymi producentami instalacji gazowych. * Jeżeli masz problem ze swoja instalacja auto nie chce jeździć, strzela, nie przełącza sie na gaz, pali niesamowite ilości gazu bez problemowo rozwiążemy twoje problemy. * Jeżeli potrzebujesz service twojej instalacji czyli przejechałeś już kolo 10tysiecy kilometrów i nadszedł czas na wymianę filtrów, czyszczenie reduktora, oraz regulacje nastawom ecu oczywiście oferujemy taka usługę. Jeżeli sam potrafisz wykonać powyższe czynności lub jesteś montażystą instalacji LPG i potrzebujesz rzetelnego dostawcy części skontaktuj sie z nami. Pamiętaj gaz to czyste paliwo dla twojego silnika przedłożą jego żywotność średnio o 20% podstawa jest tylko odpowiedni dobór i prawidłowy montaż instalacji LPG nasza firma gwarantuje ci to udzielając 2 letniej gwarancji na montaż.
Godziny otwarcia
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 09:00 - 14:00
niedziela nie pracujemy
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
blacharstwo, lakiernictwo, naprawa nadwozia, naprawa podwozia, POGWARANCYJNY, SERWIS GWARANCYJNY I, serwis lpg
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...