Firmy.auto.com.pl - Wyniki wyszukiwania

Szukaj firmy

Liczba znalezionych firm: 34

Rewes Autoszyby

Rewes_Autoszyby - logo
Rzeszowska 120D
39-200 Dębica
woj. podkarpackie
tel.: 014 6827186
tel. kom.: 602746092
Prowadzimy działalność w zakresie sprzedaży i montażu szyb samochodowych. Ponadto świadczymy usługi w zakresie naprawy drobnych uszkodzeń szyb, przyciemniania, montażu szyberdachów oraz haków holowniczych.
Produkty i usługi
  • haki holownicze
  • klejenie pęknięć szyb
  • przyciemnianie szyb
  • szyberdachy
  • szyby samochodowe
Oferowane marki
  • Guardian
  • Nordglass
  • Pilkington
  • Sekurit
 
Informacje dodatkowe
Gwarantujemy fachową i szybką obsługę na najwyższym poziomie i najniższe ceny. Doświadczony, profesjonalny i wyszkolony zespół pracowników, doskonałe techniczne i logistyczne wyposażenie, fachowa wiedza i bardzo szeroka oferta towarowa - to nasze atuty. Dzięki nim świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Posiadamy szeroki asortyment szyb czołowych, bocznych i tylnych. Oferujemy szyby do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Produkty, które oddajemy w Państwa ręce pochodzą od najlepszych producentów szyb samochodowych na świecie m.in. Sekurit, Pilkington, Guardian, Nordglass. Dysponujemy szerokim asortymentem szyb do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Posiadamy szyby zarówno do najnowszych jak i do starszych modeli samochodów. Na życzenie dojeżdżamy do klienta. Wykonujemy przeszklenia samochodów dostawczych: VW Transporter, Mercedes Vito, Sprinter, Ford Transit, Renault Master - to najczęściej przerabiane samochody. Naprawiamy uszkodzone szyby. Jesteśmy w stanie za niewielką cenę uratować Twoją szybę. Oprócz usług związanych z naprawą i wymianą szyb oferujemy Państwu usługę przyciemniania szyb folią, polerowania reflektorów i drobnych rys na szybach.
Godziny otwarcia
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela nieczynne
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
auto szyby, auto-szyby, Guardian, haki holownicze, klejenie pęknięć szyb, Nordglass, Pilkington
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...