BEST-RENT_WYPOZYCZALNIA_SAMOCHODOW

BEST-RENT WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

BEST-RENT_WYPOZYCZALNIA_SAMOCHODOW - logo
Al.M.J.Piłsudskiego 22
05-270 MARKI
woj. mazowieckie
tel.: 506177482
tel. kom.: 506177482
Tani wynajem atrakcyjnych samochodów. Najlepsza oferta wynajmu długoterminowego już od jednego miesiąca! Flota serwisowana, z ubezpieczeniem AC OC ASSISTANCE. Wynajmowane samochody zadbane, wszystkie z klimatyzacją. Wypożycz tanio automat, kombi
Produkty i usługi
  • wynajem samochodów osobowych, wypożyczalnia aut, wynajem długoterminowy
 
Oferowane marki
  • toyota, kia, nissan, hyundai, peugeot, citroen, renault, ford
 
Informacje dodatkowe
Szukasz jako osoba prywatna samochodu na czas naprawy, po wypadku lub na wyjazd? Lepiej nie mogłeś trafić. Znajdź na naszej stronie auto i zarezerwuj je. Podstawimy samochód w wybrane miejsce w Warszawie. Obsługujemy wynajem na lotnisku Okęcie. Nie przepłacaj w wypożyczalniach na terminalu - zapytaj o ofertę. Prowadzisz firmę? brakuje Ci samochodu dla pracowników? czekasz na nowe auto i szukasz samochodu na kilka miesięcy - dopasujemy ofertę najmu do Twoich potrzeb.
Godziny otwarcia
poniedziałek 9-17
wtorek 9-17
środa 9-17
czwartek 9-17
piątek 9-17
sobota 10-15
niedziela dodatkowo płatne
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
auto wypożyczalnia, samochód do wynajęcia, samochód z oc sprawcy, wynajem lotnisko Warszawa, wynajem pojazdów, wynajem samochodów, wypożyczenie auta, zastępcze auto
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...