Przyciemnianie_Waw

Przyciemnianie Waw

Przyciemnianie_Waw - logo
Liwska 2
03-391 Warszawa
woj. mazowieckie
tel.: 600 620 150
tel. kom.: 600 620 150
Przyciemnianie Waw to szybki i skuteczny sposób na poprawę wyglądu samochodu. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie na Targówku.
Produkty i usługi
  • - przyciemnianie szyb
  • - tuning optyczny
Informacje dodatkowe
Niewielu ludzi wie, że przyciemnianie szyb oprócz oczywistych efektów wizualnych ma wiele więcej zalet. Folia przyklejona na szybkie blokuje szkodliwe promienie UV, zapobiega blaknięciu tapicerki, obniża temperaturę wewnątrz pojazdu wywołaną nasłonecznieniem, a nawet zwiększa bezpieczeństwo w razie wypadku, poprzez utrzymanie na miejscu luźnych odłamków szyb. Przyciemnianie Waw to firma, działająca na polskim rynku od wielu lat. Profesjonalnie oklejamy szyby samochodów. Pracujemy z najwyższej jakości materiałami firmy Armorlite, co gwarantuje wysoką jakość i długie, bezproblemowe użytkowanie. Świadczymy usługi zgodnie z prawem, obowiązującym w Polsce. Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie każdego klienta. Koszty przyciemnienia szyb zależą od marki i gabarytów samochodu i wynoszą od 350 do 650 złotych. Dokładną wycenę poznają Państwo po kontakcie z nami. Przyciemnianie Szyb Warszawa to jakość poparta wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.
Godziny otwarcia
poniedziałek 8:00-16:00
wtorek 8:00-16:00
środa 8:00-16:00
czwartek 8:00-16:00
piątek 8:00-16:00
sobota zamknięte
niedziela zamknięte
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
przyciemnianie szyb, przyciemnianie szyb warszawa
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...