Sklep_z_automatyka_przemyslowa_-_ABCelektro

Sklep z automatyką przemysłową - ABCelektro

Sklep_z_automatyka_przemyslowa_-_ABCelektro - logo
Obłaczkowo 144a
62-300 Września
woj. wielkopolskie
tel.: -
tel. kom.: 618489794
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl. Nasza oferta jest niezwykle bogata. Znajduje się w niej między innymi profesjonalna aparatura elektryczna i modułowa, osprzęt elektryczny, urządzenia i akcesoria z zakresu au
Produkty i usługi
  • Klientom sklepu internetowego ABCelektro.pl zapewniamy specjalistyczne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Nasi profesjonaliści służą specjalistycznym wsparciem technicznym na ka
  • Nasza oferta charakteryzuje się dużą dostępnością proponowanych produktów, szybką realizacją zamówienia oraz możliwością negocjowania cen.
  • Zajmujemy się dystrybucją produktów najbardziej znanych i renomowanych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują wyłącznie sprawdzone rozwiązania.
 
Godziny otwarcia
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota -
niedziela -
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
aparatura elektryczna, aparatura modułowa, automatyka przemysłowa, hurtownia elektryczna, sklep elektryczny
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...