L_O_M_AR_Serwis_Auto_Handel_Arkadiusz_Kroczek

L.O.M. AR Serwis Auto – Handel Arkadiusz Kroczek

L_O_M_AR_Serwis_Auto_Handel_Arkadiusz_Kroczek - logo
Mikołowska 54
41-400 Mysłowice
woj. śląskie
tel.: +48 791 286 830
tel. kom.: +48 791 286 830
Auto skup L.O.M to marka z długim doświadczeniem. Zajmujemy się kupnem i sprzedażą samochodów używanych oraz motocykli, nadto złomujemy auta każdej marki.
Produkty i usługi
  • skup samochodów,skup aut,skup skuterów,skup motocykli
 
Informacje dodatkowe
Auto skup L.O.M to marka z długim doświadczeniem. Zajmujemy się kupnem i sprzedażą samochodów używanych oraz motocykli, nadto złomujemy auta każdej marki. W ramach działalności związanej z kupnem używanych pojazdów i motorów oferujemy bezpłatny dojazd do klienta w celu zapoznania się ze stanem samochodu i wyceny. Proponujemy wyjątkowo korzystne ceny na śląskim rynku. Dbamy o klasę samochodów, które oferujemy w ramach naszego komisu, dlatego wszystkie pojazdy, które proponujemy są uważnie przez nas kontrolowane, żeby wyeliminować możliwe niedoskonałości. Zaufało nam już wielu nabywców z całej Polski o czym mówią pozytywne oceny, jakie można odszukać w sieci. Sprzedajemy sprawdzone pojazdy, w pełni bezpieczne i dostosowane do warunków ruchu drogowego, takie którymi sami nie balibyśmy się jeździć. Wiemy iż zakup motocykla to wielokrotnie decyzja na lata, zatem robimy wszystko, aby kupno pojazdu w naszym autokomisie był szczególnie przemyślany i trafiony. Będąc zdecydowanym na kupno możesz skorzystać z korzystnych rat i leasingów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.
Godziny otwarcia
poniedziałek 8-17
wtorek 8-17
środa 8-17
czwartek 8-17
piątek 8-17
sobota 8-17
niedziela zamknięte
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
skup aut, skup motocykli, skup samochodów, skup skuterów
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...