Regeneracja_DPF_i_FAP_Tomasz_Slominski

Regeneracja DPF i FAP Tomasz Słomiński

Regeneracja_DPF_i_FAP_Tomasz_Slominski - logo
Buforowa 52a
52-131 Wrocław
woj. dolnośląskie
tel.: 669264461
tel. kom.: 669264461
Jesteśmy firmą, która od wielu lat, zajmuje się kompleksową obsługą i filtrów cząstek stałych (DPF). Naszą jakość budujemy na wykwalifikowanych specjalistach, sprawdzonych technologiach i nowoczesnym zapleczu technicznym.
Produkty i usługi
  • 1 Diagnostyka filtra DPF
  • 2 Regeneracja filtra DPF
  • 3 Czyszczenie filtra DPF
  • 4 Wypalanie filtra DPF
  • 5 Bezobsługowy filtr DPF
  • 6 Usuwanie filtra DPF
  • 7 Sprzedaż zregenerowanych filtrów DPF
Informacje dodatkowe
esteśmy firmą, która od wielu lat, zajmuje się kompleksową obsługą i filtrów cząstek stałych (DPF). Naszą jakość budujemy na wykwalifikowanych specjalistach, sprawdzonych technologiach i nowoczesnym zapleczu technicznym. Nasze procedury oraz dbałość o jakość pozwalają nam dostarczać produkty i usługi na, które możemy udzielać solidnych gwarancji i mieć niemal 99% pewność, iż nasi klienci nie będą musieli z niej nigdy skorzystać. Wykonując prace dla naszych klientów uważamy, iż każdemu z nich należy się możliwość skorzystania z naszej wiedzy eksperckiej, szczegółowych wyjaśnień lub zwyczajnie porady – w końcu to my jesteśmy specjalistami którzy maja pomóc rozwiązać problem. Chcemy być i wiemy, że jesteśmy dla was - dla naszych klientów
Godziny otwarcia
poniedziałek 8:00-17:00
wtorek 8:00-17:00
środa 8:00-17:00
czwartek 8:00-17:00
piątek 8:00-17:00
sobota nieczynne
niedziela nieczynne
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
bezobsługowy filtr DPF, czyszczenie chemiczne DPF, diagnostyka DPF, regeneracja DPF/FAP, regeneracja filtra cząstek stałcyh, regeneracja filtrów DPF, sprzedaż DPF, wypalanie serwisowe DPF
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...