ModlinBus_-_transport_na_lotnisko_Modlin

ModlinBus - transport na lotnisko Modlin

ModlinBus_-_transport_na_lotnisko_Modlin - logo
Pełczyńskiego 22a / 78
01-471 Warszawa
woj. mazowieckie
tel.: (22) 290 50 90
tel. kom.: (22) 290 50 90
Podstawą działalności firmy ModlinBus są transfery do lotniska Modlin.
Produkty i usługi
  • busy na lotnisko Modlin
 
Informacje dodatkowe
Podstawą działalności firmy ModlinBus są transfery do lotniska Modlin. Klienci mogą korzystać z usług transportowych świadczonych w komfortowych busach i autobusach, które są wyposażone w wygodne siedzenia, wifi oraz klimatyzację. Istotną informacją jest to, że rozkład jazdy busów ModlinBus są dostosowane do godzin przylotów oraz odlotów obowiązujących na lotnisku Modlin. Dla wszystkich zainteresowanych osób, którym zależy na znalezieniu szybkiego i komfortowego przejazdu busem z Warszawy na lotnisko Modlin – proponujemy zajrzeć na stronę ModlinBus, by sprawdzić rozkład jazdy, aby zarezerwować swój przejazd w dogodnym terminie. Od dłuższego czasu zastanawiałeś się, jak dotrzeć z lotniska Modlin do Warszawy? Wybierając transport linią autobusów i busów ModlinBus masz pewność, że podróż upłynie w komforcie i miłej atmosferze.
Godziny otwarcia
poniedziałek 7-23
wtorek 7-23
środa 7-23
czwartek 7-23
piątek 7-23
sobota 7-23
niedziela 7-23
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
bus lotnisko modlin, transfer do modlina, transport do modlina
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...