Driving_Academy_-_akademia_bezpiecznej_jazdy

Driving Academy - akademia bezpiecznej jazdy

Driving_Academy_-_akademia_bezpiecznej_jazdy - logo
ul. Wł. Żeleńskiego 103
31-353 Kraków
woj. malopolskie
tel.: 664128812
tel. kom.: 664128812
Driving Academy jest szkołą doskonalenia jazdy, która specjalizuje się w szkoleniach samochodowych.
Produkty i usługi
  • doskonalenie techniki jazdy samochodem
  • kursy bezpiecznej jazdy
  • szkolenia bezpiecznej jazdy
  • szkolenia rajdowe
 
Informacje dodatkowe
Driving Academy jest szkołą doskonalenia jazdy, która specjalizuje się w szkoleniach samochodowych. Oferta tej akademii jazdy została skierowana do wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w kursach bezpiecznej jazdy, szkoleniach flotowych i doskonaleniu jazdy samochodem. Chcesz dowiedzieć się, na czym polega poślizg kontrolowany albo jak dobrze prowadzić samochód? Driving Academy to znacznie więcej – to także szkoła kierowców rajdowych, gdzie prowadzony jest np. kurs jazdy sportowej, szkolenia motocyklowe, szkolenia rajdowe. W ramach specjalizacji Driving Academy jest też eco driving, czyli jazda ekonomiczna. Driving Academy prowadząc szkolenia samochodowe ściśle współpracuje np. z Maciejem Wisławskim i Wojtkiem Chuchałą. Kursy i szkolenia samochodowe z oferty Driving Academy odbywają się na najlepszych torach samochodowych – tor Pszczółki, Autodrom Pomorze, Moto Park Ułęż, ODTJ Rajder, tor Międzychód oraz tor w Kielcach, Poznaniu, Łodzi i Strykowie. Skontaktuj się z Driving Academy i dowiedz się więcej na temat kursów jazdy sportowej, opanowania poślizgu i wielu innych profesjonalnych szkoleń samochodowych.
Godziny otwarcia
poniedziałek 09:00-16:00
wtorek 09:00-16:00
środa 09:00-16:00
czwartek 09:00-16:00
piątek 09:00-16:00
sobota nieczynne
niedziela nieczynne
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
szkoła bezpiecznej jazdy
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...