Foliggo

Foliggo

Foliggo - logo
Dąbrowskiego 570
60-451 Poznań
woj. wielkopolskie
tel.: 511 511 322
tel. kom.: 511 511 322
Szukasz wysokiej jakości folii, które spełnią wymagające oczekiwania i będą wykazywały się parametrami technicznymi deklarowanymi przez producenta? Gdzie kupić folię, by nie żałować podjętej decyzji?
Produkty i usługi
  • Oferujemy folie do samochodów
  • szkolenia z przyciemniania szyb.
Oferowane marki
  • Maxuel
 
Informacje dodatkowe
Najkorzystniejszą ofertą jest tak, która wykorzystuje folie wprost od doświadczonego producenta. Jako wieloletni specjaliści mamy wiedzę i doświadczenie z profesjonalnego montażu i doradztwa w zakresie doboru folii. Wykorzystując najlepsze folie Maxuel, możesz mieć pewność, że pełną Twoje oczekiwania. Zastosowane technologie w zależności od indywidualnych preferencji mają wiele zalet. Niezależnie czy wybierzesz folie antywłamaniowe, czy przeciwsłoneczne. Tylko dobrej jakości produkty spełnią wysokie wymagania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 
Godziny otwarcia
poniedziałek 8-16
wtorek 8-16
środa 8-16
czwartek 8-16
piątek 8-16
sobota 8-16
niedziela 8-16
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
auto folia, autofolie, folia bezpieczeństwa, folia dekoracyjna, folia do przyciemniania szyb, folia do samochodu, folia do szyb
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy

* - dane wymagane
** - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...