INIS_TRANS_Wypozyczalnia_Samochodow_Dostawczych

INIS TRANS Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych

INIS_TRANS_Wypozyczalnia_Samochodow_Dostawczych - logo
Kordiana 64C
30-653 Kraków
woj. malopolskie
tel.: 669 486 412
tel. kom.: 669 486 412
Działamy na na obszarze Krakowa, gdzie naszym kontrahentom zapewniamy wynajmowanie poszerzonej floty samochodów dostawczych. Nasza firma oferuje samochody zaawansowane oraz nowe, które przyzwalają na realizowanie także pewnego wykonywania dostaw.
Produkty i usługi
  • Przeprowadzki
  • wynajem aut ciężarowych
  • wynajem aut dostawczych
 
Informacje dodatkowe
INIS TRANS Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych Funkcjonujemy na na obszarze Krakowa, gdzie naszym klientom zapewniamy dzierżawienie rozbudowanej floty samochodów dostawczych. Nasza firma oferuje samochody zaawansowane oraz nowe, jakie umożliwiają na realizowanie zarówno pewnego wykonywania dostaw a także wygodną jazdę. W naszej firmie w ramach dzierżawienia samochodów zapewniamy profesjonalne icałościowe usługi. Dostarczamy samochody do wykonywania przeprowadzek a dodatkowo do transportowania obiektów o różnych gabarytach, w tym do przeprowadzania przewozów pojazdów o znaczących gabarytach. Nasza firma zapewnia doradztwo w formie wskazania samochodów pod kątem posiadanej ładowności do sugestii oraz potrzeb klientów. Przystosowanie pojazdów do wykonywanych usług naszych konsumentów pozwala na zapewnienie odpowiednich samochodów do realizowania różnorodnego zakresu usług dostawczych. Zapoznaj się z wiadomościami na stronie INIS TRANS Wypożyczalnia Aut. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą a także na wykorzystanie z usług naszej firmy!
Godziny otwarcia
poniedziałek 8:00-16:00
wtorek 8:00-16:00
środa 8:00-16:00
czwartek 8:00-16:00
piątek 8:00-16:00
sobota -
niedziela -
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
samochody dostawcze kraków, samochód dostawczy z windą, wynajem aut dostawczych kraków, wynajem samochodów dostawczych kraków, wypożyczalnia aut dostawczych kraków, wypożyczalnia samochodów dostawczych kraków
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy