Toka_Auto_SPA

Toka Auto SPA

 
ul. Szlachecka 194
32-080 Brzezie
woj. malopolskie
tel.: 5130020541
tel. kom.: 530 020 070
Toka zaprasza ! Jesteśmy rodzinną firmą, której pasją jest dbanie o wzorowy stan wizualny auta. Naszym hobby zajmujemy się profesjonalnie od ponad 6 lat, prężnie funkcjonując w branży detailingu.
Produkty i usługi
  • - Detailingu wnętrza
  • - Nakładani krzemianowej i kwarcowej powłoki CQUARTZ
  • - Napraw blacharskich
  • - Naprawiania wymiany szyb
  • - Renowacji lakieru
  • - Renowacji reflektorów
  • - Spawania plastików
Informacje dodatkowe
Toka zaprasza ! Jesteśmy rodzinną firmą, której pasją jest dbanie o wzorowy stan wizualny auta. Naszym hobby zajmujemy się profesjonalnie od ponad 6 lat, prężnie funkcjonując w branży detailingu. Dzięki radości jaką nam sprawia pielęgnacja samochodów , do każdego pojazdu klienta podchodzimy jak do własnego. Gwarantuje to najlepszą jakość usług i fachową obsługę Pracownicy Toki mają olbrzymią wiedzę, a także sporo doświadczenie w tym co robią. Każdy ma swój obszar specjalizacji i w nim się stale szkoli oraz poprawia kwalifikacje Oferujemy usługi: - Renowacji lakieru - Detailingu wnętrza - Nakładani krzemianowej i kwarcowej powłoki CQUARTZ - Naprawiania wymiany szyb - Renowacji reflektorów - Spawania plastików - Napraw blacharskich Skontaktuj się z nami już teraz! Odpicuj z nami swój samochód!
Godziny otwarcia
poniedziałek 9-18
wtorek 9-18
środa 9-18
czwartek 9-18
piątek 9-18
sobota Kont. Tel.
niedziela nieczynne
Słowa kluczowe przypisane do firmy:
auto detailing kraków, blacharstwo samochodowe kraków, lakiernictwo samochodowe kraków, naprawa szyb kraków, ochrona lakieru kraków, pranie tapicerki kraków, renowacja lakieru kraków
Strony internetowe firmy:
Bezpośredni link do tej strony:
Formularz zapytania do firmy